Fuertefeliz w Katowicach już w kwietniu poprowadzi warsztaty z pigmentacji ust – nie przegap okazji, aby poznać jej wyjątkowe techniki!

Fuertefeliz w Katowicach już w kwietniu poprowadzi warsztaty z pigmentacji ust – nie przegap okazji, aby poznać jej wyjątkowe techniki!

Kwiecień miesiącem rozwoju osobistego!

Dominika Beata Rzepka, znana rownież jako Fuertefeliz @fuertefeliz to niekwestionowana liderka w dziedzinie pigmentacji ust – a teraz tajniki jej autorskich technik możesz poznać zapisując się na warsztaty, które odbędą się w Katowicach już w kwietniu tego roku!

W celu rezerwacji miejsca (ilość miejsc bardzo ograniczona) – napisz do Dominiki w wiadomości prywatnej na Instagramie @fuertefeliz

Do zobaczenia!

Dominika Beata Rzepka – FUERTEFELIZ

 

Specjalistka w dziedzinie PMU o międzynarodowej renomie.

Szkoleniowiec oraz linergistka z pasją i miłością do makijażu, jej szkolenia i wykłady odbywają się aż w trzech językach!

Specjalizuje się w pigmentacji ust i brwi, a jej prace są rozpoznawalne na całym świecie.

Niebanalny styl i wyczucie estetyczne jest jest znakiem rozpoznawczym, a swoimi trikami na idealną fotografię dzieli się w postach oraz webinarach.

Juror oraz sponsor w wielu krajowych oraz międzynarodowych konkursach PMU tj WULOP Poland, mistrzostw MIND&BEAUTY.

Speaker PMU Inspiration Fest na Ukrainie, kongresach w Polsce oraz Holandii.

Uczestniczka pokazów makijażu oraz twórczyni innowacyjnych metod pigmentacji, z których rekordy popularności bije „Just Kiss Me” – usta.

Laureatka wyróżnienia „Pro Artist” oraz członkini AIPUMA.

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *