Tajemniczy brokat w masełku Pasión – czy to bezpieczne?

Tajemniczy brokat w masełku Pasión – czy to bezpieczne?

PASIÓN

To nawilżające masełko wzbogacone o mieniącą się, naturalną złotą mikę. Idealnie wpasowuje się w potrzeby ust po wygojeniu. Usta posmarowane masełkiem będą również fantastycznie prezentować się na zdjęciach. Produkt przeznaczony jest także do codziennej pielęgnacji jako odżywcza terapia dla ust. Polecamy je do odsprzedaży w salonie, bogatszy wariant klasycznych, przezroczystych produktów do pielęgnacji ust. Masełko jest atrakcyjne dzięki lawendowej barwie i relaksującym zapachu. Idealne dla klientek lubiących niebanalny wygląd i jakościowy, naturalny skład.

CO Z TYM BROKATEM?

Mika znajdująca się w składzie masełka Pasión należy do grupy krzemianów – wykorzystywanych szeroko w kosmetyce oraz medycynie estetycznej – również w postaci iniekcji.

WARTO WIEDZIEĆ:

Mika musi przejść szereg procesów, aby można było jej użyć w składzie kosmetycznym. Jest w tym celu oczyszczana, jak również sterylizowana. Możesz bezpiecznie użyć masełka Pasión do wykonania zdjęcia od razu po zabiegu, ale pamiętaj, że gojące się usta będą się łuszczyć, dlatego do pielęgnacji w domu klienta zdecydowanie lepiej sprawdzi się masełko Amor, które pozbawione jest drobinek (mogłyby się gromadzić w złuszczającym się naskórku)

Skład: masło shea, mika, olej rycynowy, olej ze słodkich migdałów, olej z pestek winogron, gliceryna roślinna, olejek eteryczny z lawendy francuskiej, olej z pestek moreli, witamina E

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *